Červenec 2007Emo " řeč "

31. července 2007 v 13:37 | Anetka:-)
Určitě nic nezkazíš osvojením si tzv. leet [1337] speaku, což jsou různé zkratky typu omg (význam: "O můj bože"), wtf (význam: "Co to sakra je"), rofl (význam: "Z toho se válím smíchem pod stolem"), mmnt (moment) , lol (význam: "Tak to bylo směšný"), imho (význam: "Já si myslím" [imho se dá navíc skvěle zkrátit jen na imo!]), populární české mtmmmr (význam: "Mám tě moc moc moc moc rád/a [samosebou čím víc "m", tím víc emo]). Rovněž nesmíš zapomenout na speciální emo smajlíky! To, že máš něco rád/a vyjádříš <3 (opět čím víc,…)

Hodiny

30. července 2007 v 17:40 | Anetka:-)
hodinky
pro orientaci........ kolik je hodin :-)))))

kopírujte prosím!

30. července 2007 v 17:38 | Anetka:-)

my comment: fuj....... tohle jsem si nikdy nemyslela..... z.

Tak, tohle jsem teď našla na jednom blogu! Je tto strašné! prosím pokud máte blog dejte si to tam pls!


Lebky

30. července 2007 v 17:32 | Anetka:-)

Odplata učitelům

30. července 2007 v 17:29 | Anetka:-)
Tady sem vám přinesla ňáký užitečný rady .. jak se POMSTÍT učitelům :-))) ty nej sem označila tučným písmem. Ale myslim že kdo to vyzkouší bude to nejmíň poznámka - nebo spíš ředitelna :D

Informace o klubu Delta-Ný

29. července 2007 v 14:05 | Anetka:-)
Členky klubu Delta ný se dají charakterizovat slovy: Kdo je blond, vyhrává!...Jsou to všechny bárbínky, které mají rády pouze růžovou. A většinou mají i bárbínek tvary(kromě jedný), takže mohou být pyšné na to, že mohou být také členkami pověstného klubu krasavic-Delty ný.

Bree Van De Kamp - foto

29. července 2007 v 13:54 | Anetka:-)

Linette Scavo foto

29. července 2007 v 13:51 | Anetka:-)

Susan Mayer - na plochu+foto

29. července 2007 v 13:50 | Anetka:-)Eva Langoria - foto+ životopis

29. července 2007 v 13:47 | Anetka:-)
Eva Longoria chystá svatbu
Zdá se, že Eva už se velmi těší na svou svatbu. Veškeré přípravy podle jejích slov zatím jdou velmi dobře. Tato "zoufalá manželka" - ale zatím svobodná, si bere o sedm let mladšího basketbalového hráče Tonyho Parkera. Také již proběhly dvě svatební party. Tu druhou uspořádala kolegyně Teri Hatcher. Party se pořádala doma u Teri a byla to pouze dámská jízda. Na party se popíjelo luxusní šampaňské Moet & Chandon a po skončení party každý dostal ještě křišťálový svícen Swarovski. Svatba Evy a Tonyho by měla proběhnout v Paříži a to 7. července.
Eva Longoria
Zoufalá manželka Eva Longoria "zlobí" producenty
Eva Longoria totiž v talk show The View prozradila něco z obsahu příštích dílů seriálu Zoufalé manželky. Tak například prozradila, že se s manželem Carlosem nerozejdou, ale budou se čím dál tím více hádat.

Nyní prý bylo vydáno nařízení pro scénaristy, režiséry a členy štábu, aby už Longoriové nic z dalšího děje seriálu neprozrazovali :) Chudák Eva...
Herečka seriálu Zoufalé manželky Eva Longoria se zasnoubila
Eva Longoria se zasnoubila se svým přítelem basketbalovým hráčem Tonym Parkerem. ten je o 7 let mladší než Longoria. té je 31, zatímco Parkerovi je pouhých 24 let. Mluvčí Evy Longorie oznámila, že svatba se chystá v létě ve Francii, ze které Parker pochází. Zasnoubení přišlo po dvouleté známosti.
nechtěla bych

super*

29. července 2007 v 13:44 | Anetka:-)
Prima uvede druhou sérii seriálu Zoufalých manželek
Dobrá zpráva! Tv Prima koupila práva k vysílání také druhé série seriálu Zoufalé manželky! Můžeme se tak těšit na spoustu dalších příběhů zoufalých manželek.
V minulém díle Zoufalých manželek jsme konečně viděli celý Zachův příběh a dozvěděli jsme se tak, že si jej jeho rodiče vlastně koupili. Gabrielle svědčila u soudu ve prospěch svého manžela, ale bohužel se objevil mladý zahradník a prozradil mu, jaká je pravda. Další problémy řešila také Susan - pustit se do řešení vraždy a do konfliktu s Paulem Jungem nebyl moc dobrý nápad.

podpoř kačenku

28. července 2007 v 20:49 | Anetka:-)
Tohle to káčátko by si chtělo splnit svůj největší sen a to proslavit se ve světě.Bohužel ale neví jak to udělat tak jestli máš rád(a) zvířátka tak jí určitě pomůžeš a dáš si jí na blog a taky se pod tohle podepíšeš:
LoWíČeQ,MishulQa,BajůůůnQaaa,PuSsinQa*,Lucyka,LuCc,RoXynQa*,Mihalka,Werunk@,
Crazylady,Qviky007,


vir nechodte sem!!!!

11. července 2007 v 18:07 | Anetka:-)


Rihanna

11. července 2007 v 15:39 | Anetka:-)

Diplomy za 5.bleskovku

9. července 2007 v 14:27 | Anetka:-)
Pro Lenču:-)
Pro Moňulku :
Pro Baf :
Pro LÝaDÝ:

5.bleskovka

9. července 2007 v 9:11 | Anetka:-)
Kdo je to ? Jméno i příjmení
Dvě značky telefoních mobilů
Značka vašeho monitoru
Vaše domovská stránka ( při spuštění internetu se vám ukáže první adresa jaká? )
Značka vašeho telefonu
Máte kredit ?
A jak se máte ?