Říjen 2008

Válka mocí (2.kapitola)

29. října 2008 v 17:30 | Anetka:-)
Loui mi vyprávěla. "V tomhle světě je možný všechno. Podívej do vody. Co vidíš?"

Upozorněnííí

27. října 2008 v 17:59 | Anetka:-)
--*Takže chtěla bych vás upozornit*--
většina mých tvorbiček je na Těchto stránkách. Tak jestli máte zájem, tak se tam podívejte a klidně tm můžete nechat koment :)). I na tamtěch stránkách bude můj příběh (Válka mocí).

Válka mocí

26. října 2008 v 12:32 | Anetka:-)
Joani se zadívala na svůj skleslý odraz. Byla už moc vyčerpaná z toho nechutného života, bez přátel. Copak není člověk, cožpak si nezaslouží aspoň trochu kvalitnější život, než vymetat New Yorské bary společně s alkoholikem, který si říká její otec?

Mega anketa webovek :)

21. října 2008 v 18:56 | Anetka:-)
No tak zase po hodně dlouhý době vás tady vítám. Jsem strašně ráda, že i přes moji nepřítomnost, je tu docela velká návštěvnost. Možná pár komentářů byste mohli zanechat.

A proč jsem vlastně zrovna dneska tady? Vlastně nemám žádný důvod. Ale docela se nudím. Tak mě napadá, co bycste chtěli abych sem přidala? Nějaký blogařský rady popřípadě obrázky, pixelky nebo příběhy vlastní, či z jiných blogů (samozřejmě se zdrojem). Jestli je to něco jiného, určitě mi to do komentářů napište.

Co dál? No vidíte, zapomněla bych se zeptat, jaké stránky, podle vás, navštěvujete nejvíce? Nebo jaké stránky máte nejradši? Kam se chodíte na internet pobavit, koukat na filmy, pouštět si hudbu, pokecat, stahovat obrázky, vyprácovávat referáty do školy? Na jaké stránky chodíte z nudy?

Takže tímto článkem zahajuji anketu nejoblíbenějších stránek, které zařazuji do kategoríí: Zábava, pokec, škola(referáty), hudba, filmy a nakonec kam chpoodíte z nudy.

TAk pište pište a já to vyhodnotím :)). Potom založím článek s vyhodnocením ankety, kam dám nejoblíbenější webovky.