Kate Holdenová - Na vlastní kůži

9. dubna 2009 v 0:01 | Anetka:-) |  Čtenářský Deník
Já: Ahojky. Takže jsem dočetla knížku o drogách. Pár takových jsem už četla. Jenže tahle byla přeci jen v něčem jiná.

Ano, dočetla jsem se že se kvůli své závislosti na heroinu živila jako prostitutka. Jenže v Nočních klubech. No a tak mi vlastně došlo, že kdybych měla tuhle knížku rozdělit na procenta, vypadalo by to asi takhle: 50% příběhy z 'bordelů' (U toho jsem se kolikrát opravdu zasmála. Veřte nebo ne, tolik trapných situací... To by jeden ani neřekl.) Dále 20% o svém milostném životě a dalších feťácích a potom zbývajících 30% o tom, jak se k drogám dostala, o její rodině, a jak se z drogové závisloti vymotala.
Obálka: Na vlastní kůži

(292 stran)

Děj: Jakožto mladá vášnivá čtenářka Kate Holdenová, introvert srdcem i duší, se pouští do neznámých oblastí. Její osobní peklo začíná větou "Nalej mi taky" a končí "Musim šlapat, nemáme fet!". Jak jste asi poznali, začíná to alkoholem, dobou kdy Kate vystuduje vysokou školu, a vysvobození přijde až když je Kate 30.let. To si sama uvědomí, že jestli s tím nepřestane, zemře. Jako hnusná feťačka bez přátel, rodiny a s prací po bordelech.
Její 1. zkouška je ,,šlapání chodníku''. Když však zjistí, že už ani tohle nestačí na ukojení závislosti své a jejího přítele, začne pracovat v nočních klubech. Její tzv. Pracoviště se změní 3x. Nejdřív Cherie's potom Mood Indigo a Il Fiore. V bordelech vystupuje pod přezdívkou 'Lucy'. Z čista jasna jí tělo napovědělo, že za chvíli už bude konec. Proto odletěla do Říma, kde se se svou závislostí potýkala půl roku, než byla schopna jet domů.
Tento výlet ji poznamenal a ona už nezačala fetovat. Potom napsala tuto knihu a já myslím, že tímto chtěla toto téma naprosto uzavřít. Zavřít knihu a zastrčit ji někam do kouta mysli...

Moje Hodnocení: 70%

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento článek?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama