Září 2009

Globální oteplování říkáte, jo?...

19. září 2009 v 21:46 | Anetka:-) |  Moje řeči
To starý mizí, ale něco novýho přichází...

U lidí to chápu, ale proč musí odcházet léto? Proč mě musí opouštět se surovostí a předpovědí zimy?Chladna?...
Proč mě musí připravit o sluneční brýle? Proč kvůli tomu musím vstávat za tmy a chodit domů v úplné nevidomosti? Proč je to tak kruté?
Já nechci konec. Možná to bylo dlouhé, ale můj mozek asi ještě neuvědomil jak přemýšlet v zimě, bez solárního ohřívače, nebo já nevím. Zima mi nikdy nedělala velké problémy, když jsem ji nikdy neměla ráda.

Slova typu - Tma, zimní bunda, lyže nebo náledí - mě vždycky přiváděly do rozpaků. A co teprv čepice nebo mráz? Tohle prostě moje tělo neustojí. Je to pro něj moc hrr...
Kdyby aspoň globální oteplování znamenalo, že se má opravdu oteplovat... Byla bych spokojená. Takhle budu další čtvrt rok trpět v zimní bundě, šálou okolo krku a v čepici s bambulej...

Dny..

15. září 2009 v 20:54 | Anetka:-) |  Moje řeči
Strašně mě štve, že dny jsou tak krátký. Dnes jsem nestihla tolik věcí. Připadá mi, jako by dnešek ani nebyl, protože neměl pro mě žádný význam. Nic se nedělo.
Prostě prázdný den.
Odporuje si to, ale dnes jsem měla den nabitý. Ráno o půl šesté vstávačka a šupem na bus. Rychle jsem dohonila v učení co se dalo a odpoledne jela domů. Ve čtyři jsem přijela a šla ven. Potom mě vyčerpaly holky na Tae-bu...
A teď šup do postele :(... Strašnej stereotip. Myslím, že za chvíli asi někde skolabuju. Ale asi jde o zvyk..

Na otočku :)

13. září 2009 v 16:28 | Anetka:-) |  Moje řeči
Jsem tu jen tak na otočku... Napadlo mě, že bych vám sem mohla hodit fotku toho ucha(industrial ♥ :)) Tak tady ji máte :)

Zlatý výběr :)

9. září 2009 v 17:57 | Anetka:-) |  Moje řeči
Tak jsem si uvědomila, že se na střední chovám úplně jinak, než bývalo ve zvyku na základce. Je to docela změna. Všeho. Nikoho jsem tam neznala, ale to se rychle změnilo. Byla to možnost, stát se někým, kým chci být. Ale asi se to trochu zvrtlo...

Okolo těm lidem přijdu normální, protože mě neznali dříve (což jsem docela ráda), ale zase já si připadám divně. Ale pokud jde o návrat ke starému, asi zůstanu tou prdlou Anet ... Docela mě to baví (na jednu stranu), ale hýbe mi to se svědomím (na druhou stranu).

Říká se, že se na střední škole projeví pravé Já a že poznáte ty nejlepší lidi. Podle mě je to asi pravda. Připadám si, jako bych je znala déle. Za 4 roky, co jsem poznávala svoji bývalou třídu mi přijde, že všechno co jsem věděla o nich za 4 roky, vím o těhlech za dva týdny. Docela šokující zjištění, ale je to dobře. Mám je ráda. Do jednoho ... :)

________________________________________________

_Pod čarou_
_Novinka_

Mimochodem, zmínila jsem se, že mám nový piercing? V uchu "Industrial". přikládám obrázek pro nevědoucí a doplňuji, že to mám uplně stejně. Bolelo to teda strašně moc, dokonce mi nějaká slza ukápla, což se mi nestalo ani u piercu do pupku... Přirovnám to k řezání ucha tupým nožem. To mluví za vše. Ale za krásu se musí trpět - teď ale nevím, komu z vás se to bude líbit :)


Zase ... :))

9. září 2009 v 17:47 | Anetka:-) |  Moje řeči
Další článek objetovaný mé posedlosti.... Nirvaně :D:)
Mám zase psací náladu, ale nenapadá mě, co bych měla psát. Tak se rozepíšu o Nirvaně.

Ukazovala jsem kamarádce jedno video, kde má Kurt opravdu monstózně vtipný výstup na jevišti.
Ona se začala strašně smát. Já jsem se na ni jen pohoršeně podívala. Jak se tomu může smát? Bože, vždyť je mrtvej a ona se mu směje. Ani mi to nešlo - smát se. Prostě to nejde. Bylo mi z toho spíš do breku.

Jo se mnou je to taky k breku. Kam se podíváte v pokoji, na penál, na tašku, na tričko... Všude se to hemží Nirvanou (Kurtem). Už asi nejsem normální, ale mně to tak vyhovuje. Můžu ji poslouchat dokola a dokola... A neomrzí mě to - zatím...

Dave Grohl - úvaha

5. září 2009 v 17:05 | Anetka:-) |  Nirvana/K.Cobain
Dřív bubnoval v Nirvaně a celkem neprávem se na něj zapomínalo, nikdo o něm nemluví, všichni mluví jen o Kurtovi, kterej už je ale mrtvej. V následujících řádcích vám napíši něco bližšího o Daveovi.

Zzajímavý rozhovor s Courtney Love o Kurtovi

5. září 2009 v 16:54 | Anetka:-) |  Nirvana/K.Cobain
COURTNEY LOVE - Černá Vdova
Hudebnice a herečka Courtney Love (34) znala Kurta velmi dobře. Byli manželé, povila mu dcerku Frances Bean. I ona má co říct k fenomenálnímu úspěchu a pádu Nirvany.

Memoáry

5. září 2009 v 16:44 | Anetka:-) |  Moje řeči
Nevím, jestli jsem se někdy zmínila o mých jakých si "Memoárech".

Abych to vysvětlila, nejsou to klasické memoáry, ale věci, na které když se podívám, tak vyvolají nějakou vzpomínku. Když prolistuju všechno, co jsem nastřádala o Twiligt, samozřejmě si vzpomenu na všechny ty pocity a na tu ulítlost, kterou jsem k tomu cítila.
Když narazím na stránky s Paramore, vybaví se mi moje nedávno oblíbená skupina.
Přiřadila jsem tam už i listy o Nirvaně a všechny maličkosti z různých fesťáků a akcí.
Takže je to rozdělené na: "Zóna Stmívání", "Paramore", "Nirvana and Kurt Cobain" a nakonec "Akce".
Už bych to tam mohla všechno přetřídit a urovnat. Mám tam dost materálů, které jsem tam pohodila s tím, že je srovnám, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Ráda bych vám oskenovala pár listů, ale jak možná víte, nemám scan a foťák nefunguje. Takže počkejte. Ale ráda bych udělala nějaké zasvěcení - či výňatek z mých "Memoárů"

Vlastníte něco takového?

Informatión :)

5. září 2009 v 16:33 | Anetka:-) |  Moje řeči
Jsem si plně vědoma toho, že jsem už dlouho nic nenapsala, tak pokládám za důležité, dát vám nějaký INFO ohledně školy :).

Ve škole (SPŠ stavební, Náchod) jsem moc spokojená. Je tam příjemná změna k modernímu, než byla naše základka. Jídelna na pohodu a učitelé se taky nezdaj na velký... svině :D. Akorát na tělocviku bude moc velká práce... Už se vidim :D. Navíc jsme s kamarádnou hned druhý den přišli pozdě o 5 min na vyučování, protože jsme si museli jít pro bačkory, jinak nás do školy nechtěli pustit. Dostali jsme moc vynadáno. Moc sranda to nebyla..

Navíc mám docela dost učení, které jsme se údajně měli učit na základce, jenže náš bývalý Pan matikář nás nic z toho nenaučil. Tak se musím sama doma po večerech biflovat matiku.

O škole asi vše...

Ráda bych tady změnila opět design, samozřejmě "Nirvanovskej", ale trošku v jiným. Navíc, když už jsem u Nirvany, holky mi přivezli z intru jako dáreček tričko s Kurtem Cobainem. Jsem z toho odvařená. Škoda, že vám ho nemůžu vyfotit - mám rozbitou paměťovku :(.

Jak se máte se vás ptát nebudu. Myslím, že každej už má na tuto otázku udělaný názor. Já rozhodně záporný, protože se mě na to ptá každý druhý člověk, což je denně poměrně velká část lidí.
Co ve škole se ptát taky nebudu, protože v září se na to ptá skoro každý - taky. Takže. Pokud jsou nějaké novinky, či tak něco, co bych třeba mohla chtít vědět, tak mi klidně napište, budu jen ráda :)