Informatión :)

5. září 2009 v 16:33 | Anetka:-) |  Moje řeči
Jsem si plně vědoma toho, že jsem už dlouho nic nenapsala, tak pokládám za důležité, dát vám nějaký INFO ohledně školy :).

Ve škole (SPŠ stavební, Náchod) jsem moc spokojená. Je tam příjemná změna k modernímu, než byla naše základka. Jídelna na pohodu a učitelé se taky nezdaj na velký... svině :D. Akorát na tělocviku bude moc velká práce... Už se vidim :D. Navíc jsme s kamarádnou hned druhý den přišli pozdě o 5 min na vyučování, protože jsme si museli jít pro bačkory, jinak nás do školy nechtěli pustit. Dostali jsme moc vynadáno. Moc sranda to nebyla..

Navíc mám docela dost učení, které jsme se údajně měli učit na základce, jenže náš bývalý Pan matikář nás nic z toho nenaučil. Tak se musím sama doma po večerech biflovat matiku.

O škole asi vše...

Ráda bych tady změnila opět design, samozřejmě "Nirvanovskej", ale trošku v jiným. Navíc, když už jsem u Nirvany, holky mi přivezli z intru jako dáreček tričko s Kurtem Cobainem. Jsem z toho odvařená. Škoda, že vám ho nemůžu vyfotit - mám rozbitou paměťovku :(.

Jak se máte se vás ptát nebudu. Myslím, že každej už má na tuto otázku udělaný názor. Já rozhodně záporný, protože se mě na to ptá každý druhý člověk, což je denně poměrně velká část lidí.
Co ve škole se ptát taky nebudu, protože v září se na to ptá skoro každý - taky. Takže. Pokud jsou nějaké novinky, či tak něco, co bych třeba mohla chtít vědět, tak mi klidně napište, budu jen ráda :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama