Prosinec 2009

Do prdele...

30. prosince 2009 v 23:24 | Anetka:-) |  Moje řeči
Zjistila jsem....Že snad můj blog si čte nevítaný návštěvník...
A sakra...
Nějaký věci jsem si možná mohla nechat pro sebe, ale blog se mi opravdu přesouvat nechce...
Těch článků...
Haldy...
Hm..co mám jako dělat?
Rada? Jsem bezmocnáá... :/

Něco "mezi"

25. prosince 2009 v 20:35 | Anetka:-) |  Moje řeči
Je pár lidí a pár věcí o kterých bych se dalo říct, že jsou zcela nejhorší. Jenže nenapadá mě žádný člověk, ani žádné věci o kterých by se dalo jisto jistě říct, že jsou nejlepší. Možná, že když je někdo zamilovaný - to by ta dokonalá věc mohla být. Ale přeci jenom je to pocit, který si dělá co chce. Jednou je silnější jindy slabší. Tak to bych do dokonalosti neřadila.

Ale zcela vím, co bych zařadila doprostřed. Náladu - jako takovou. Ta se nedá nijak určit, pokud není dobrá nebo špatná.

Možná i lásku bych mohla řadit někam doprostřed. Já se sice teď s tímto pocitem potýkám ve slastných výšinách, ale objektivně vzato je vlastně taky "mezi" (nemyslím mezi nohama - vy sprosťáci, ale mezi dokonalým a nejhorším pocitem.)

Ale pořád jsme se nedostali k dokonalosti. Tam bych neřadila nic. Výběr bude asi na každém. :) Proto pro mě jsou všechny po-city veprostřed všeho...

Pohoda jahoda :)

11. prosince 2009 v 18:23 | Anetka:-) |  Moje řeči
Těšení a haůda čekání. Zaprvé na Vánoce a za druhé na dnešní akci! Strašně se těším. Jedu na Metalfirefest. Mmm to bude pochoutka pro moje uši :) Strašně se těším... Ale ty vánoce, jáááj...

Už mám předurčeno co dostanu. Ježíšek bude shovívavý - škoda, ale dostanu Brumli (malý hudební nástroj, vyluzující hudbu ve stylu trance) Mm... Dašlí super novinka:D

Mám tak dobrou náladu, že kdyby vedlě někdo stál, tak ho zulíbám asi... :D

To prázdno...

7. prosince 2009 v 21:21 | Anetka:-) |  Moje řeči
Občas uvnitř citím takové všemožné prázdno. Nevadí mi, nevnímám ho a jsem naučená s ním žít. Ale občas-opravdu málokdy- se mi připomene. Začne pálit zevnitř a já vím, že tam je. Když mám takový den, připadá mi to, jako bych dýchala špatný vzduch, jedla zkažené jídlo a měla závratě někde uvnitř těla.
Nevím, co s tím mám dělat. Jak to prázdno zaplnit. Možná to ani nejde a je to prostě součást mé osobnosti. Možná je to prostor,který bych mohla vyplnit pouze já sama-(...Jako nezabydlený pokojíček v bytě.Bez nábytku, pouze s holýma stěnama a je jen na mě, co tam vytvořím...).- Něčím, co by tam pobývalo po dlouhou dobu. Nečím, co by se tam zabydlelo, navyklo si na můj stereotypní život a líbilo by se mu tam.
Když se mi jednou za čas připomene, bádám a hledám způsob jak ho zaplnit. Možná se někdy zaplní a chce to jen čas. Nebo je to pouze v nerovnováze mého života a to prázdno vyvažuje tu část mé osobnosti, která jaksi strádá.

Takový ten 'prázdný' den přišel dneska... a já doufám, že už konečně rozlousknu tu slupku a přijdu k jádru věci. CO S TÍM. :)

NABÍDKA KNIH - SÁGA STMÍVÁNÍ!

4. prosince 2009 v 12:16 | Anetka:-) |  O knihách - Stephenie Meyerová
Heldám někoho, kdo by ode mě koupil celou ságu stmívání. (Stmívání, Zatmění, Nový měsíc a Rozbřesk). Knihy jsou ve velmi dobrém stavu, obalené, nezničené. Prodám je za 1000 Kč .

Prosím, neznáte někoho - nebo vy sami, kdo by si je koupil?
Kdyžtak mi napište email a dohodneme se.
Díky

Dokument o Kurtovi Cobainovi

4. prosince 2009 v 11:14 | Anetka:-) |  Nirvana/K.Cobain
Opravdu zajímavá novinka :)

,,Asi před deseti dny se na internetu objevila zpráva, že by se mohl natáčet nový dokument o Nirvaně, ale zápětí tuto zprávu server stáhl, takže to vypadalo, že se jednalo o nějakou fámu, jenže za týden se tento článek objevil znovu, ale s mnohem konkrétnějším obsahem. A právě ten se vám teď budu snažit sdělit.

Před nedávnem byli filmaři v Cobainově rodném městě Aberdeenu, stát Washington, aby zde začali pracovat na novém dokumentárním filmu. Což by nebylo nijak zvlášť zajímavé, to co dělá z tohoto filmu něco unikátního je skutečnost, že dokument bude vyprávě sám Kurt. Na natáčení bude použito víc než 25 hodin rozhorvorů s Kurtem, které pořídil Michael Azerrad mezi prosincem 1992 a březnem 1993.

Azerrad je pověstný svou biografii Nirvany, knížkou Come As You Are, která patří mezi nejlepší knížky ohledně skupiny.

Ostatní členové Nirvany nemají nic společného s timto dokumentem, který by mohl být představen už v srpnu na několika festivalech.''

Neplacené volno :D:))

4. prosince 2009 v 11:10 | Anetka:-) |  Moje řeči
Občas mě všechno tak nějak udivuje... Všechno okolo mě. Nevím, proč jsou lidé, kteří mají o mě jakési mínění špatné - a rozšiřují ho dál, když mě viděli sotva jednou. Ale to už není moje starost, ale jejich problém. Že?

Musím se přiznat, že jsem znovu začala číst Stmívání (Stephenie Meyer) - už po čtvrté. A je zajímavé, že mě to pořád baví. :) Tak mě napadá, že bych mohla zase obnovit seznam přečtených knížek :)

Dneska ležím (sedím) doma s chřipkou, píšu, čtu,piju čaj a jim kupu mandarinek. Víte co uplně nenávidím? Když najdu v těch mandarinkách haldu pecek. To si pak člověk ani nevychutná. Nebo taky nenávidím, když si udělám čaj - potom ho piju a mezi zubama mi skřípe vodní kámen z konvice. Ale ono těch věcí je dost, které se mi nelíbí... :)
... Občas je to docela pohoda udělat si takové volno. Kdybych ale nebyla nemocná, byla by to větší pohoda. :)