To prázdno...

7. prosince 2009 v 21:21 | Anetka:-) |  Moje řeči
Občas uvnitř citím takové všemožné prázdno. Nevadí mi, nevnímám ho a jsem naučená s ním žít. Ale občas-opravdu málokdy- se mi připomene. Začne pálit zevnitř a já vím, že tam je. Když mám takový den, připadá mi to, jako bych dýchala špatný vzduch, jedla zkažené jídlo a měla závratě někde uvnitř těla.
Nevím, co s tím mám dělat. Jak to prázdno zaplnit. Možná to ani nejde a je to prostě součást mé osobnosti. Možná je to prostor,který bych mohla vyplnit pouze já sama-(...Jako nezabydlený pokojíček v bytě.Bez nábytku, pouze s holýma stěnama a je jen na mě, co tam vytvořím...).- Něčím, co by tam pobývalo po dlouhou dobu. Nečím, co by se tam zabydlelo, navyklo si na můj stereotypní život a líbilo by se mu tam.
Když se mi jednou za čas připomene, bádám a hledám způsob jak ho zaplnit. Možná se někdy zaplní a chce to jen čas. Nebo je to pouze v nerovnováze mého života a to prázdno vyvažuje tu část mé osobnosti, která jaksi strádá.

Takový ten 'prázdný' den přišel dneska... a já doufám, že už konečně rozlousknu tu slupku a přijdu k jádru věci. CO S TÍM. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama