Leden 2010

Jeden den...

28. ledna 2010 v 15:35 | Anetka:-) |  Moje řeči
Tak. A pololetí máme za sebou. Ta doba - ten Půlrok (školní) mi vůbec tak nepřišel. Ale to už tak asi bývá.

Se svým vysvědčením, první půlrok na nové škole, jsem oabsolutně spokojená. Sice mám ještě co vylepšovat, ale co, každý by mohl vylepšovat - a to do nekonečna - ne jen svoje vysvědčení.

Je krása si jeden den odfouknout od školy a vědět, že bych po právu měla být ve škole. Venku je zima a tak mi nezbývá nic jiného, než sedět tady :) A jdem vlastně ráda. Doufám, že v létě na vás bude taky čas :)

Tak přemýšlím, že bych se pustila do nějaké ,,malůvky"... Mám chuť kreslit. :)

Tak se mějte aspoň tak jako já ještě lépe :)

Zimní předpověď krásného dne...

27. ledna 2010 v 11:26 | Anetka:-) |  Moje řeči
Ráda bych zmínila, že mě mrzí, že jsem ztratila své stálé čtenáře. Jsou to nenahraditelné osoby na mém blogu. Jejich názory se mi velice zamlouvají, tak s nadějí doufám, že se jednoho krásného dne vrátí a budou opět číst moje bláboly.

Možná by ani nemělo cenu sem psát něco, co píšu pro někoho, kdyby to nikdo nečetl. Ale já se nevzdám :) Snad ještě existují dobré suše, které se na blogu.cz poflakují a nehledají jen obrázky slavných a takové ty věci...

Dnes bych chtěla začít tím, že bych uvedla moje ráno. Nádherně jsem se vzdudila o celou hodinu déle než normálně a dostala jsem strašnou chuť jít ven. Pohled z okna mě opravdu lákal. Všechno se na sluníčku třpytilo a blýskalo.Prostě nádhera. Jenže po zjištění, že je venku -23, mě jaksi ta chuť přešla.

Ale musela jsem jít k doktorce. Venku mi bylo docela do smíchu, když jsem viděla všechny ty lidi zahalené do šály až pod nos. Opravdu jsem si připadala jak v Rusku, jak říká děda. Každému z toho všeho oblečení koukaly jen přivřené oči mrazem. Dnes bych možná našla i pár módních čepic na hlavě našich obyvatel.

Teď si pěkně hovím doma. Po dočtení Saturnina od Zdeňka Jirotky mám dobrou náladu, protože jsem si knížku opravdu nevybrala špatně. Všem ji doporučuji. Užívám si takovou nostalgickou náladu,relax a přemýšlení o dočtené knížce. Stává se mi často, že kolikrát musím přemýšlet nad knížkou i dva dny. Nad dějem a tak všeobecně nad povahou hlavních postav příběhu...

Dnešní den je k nezaplacení... :)

Problematika pomeranče

24. ledna 2010 v 19:51 | Anetka:-) |  Moje řeči
Strašně bych chtěla načít nějakou problematiku něčeho...Jenže nemám absolutní nápad.
Odpoledne mě toho napadlo až až a teď si prostě nemohu vzpomenout....

Snad zítra... :)

Ale na dnešku bylo něco kouzelného. Z okna se mi ta zima líbí,takže jsem vyrazila k babičce,jen tak :). Byla tam sestřenka. A jelikož jsem měla opravdu dobrou náladu, tak jsem donulila sestřenku, aby si nacpala celý pomeranč, velký jako pěst nejméně do pusy.

Bohužel jí ale popraskaly koutky úst a trochu to nemohla vyndat. Přemýšlím, že bych přiložila foto... Ale radši ne. Nechce se mi zveřejňovat osobu, která o tom neví. I když je to komické. Tak aspoň nějaký zážitek z nudného, ale nepromarněného víkendu... :)Občas...

21. ledna 2010 v 20:29 | Anetka:-) |  Moje řeči

Já také občas sním...


Kdyby si každý člověk sepsal věci, kterých by chtěl v životě dosáhnout, nebo aspoň zážitky, které by chtěl uskutečnit, myslím, že jen čtvrt z toho seznamu by si myslel, že ji opravdu uskutečnit může. Že je to v jeho silách.

Jenže mým názorem je, že každý, kdo by tento seznam napsal, by už částečně ty sny uskutečnil, jen tím, že je dal dohromady. Život je krátký, ale rradost v něm si musí každý udělat sám. Ne podle toho, kolik má času, ale podle toho, kolik mu času zbývá.

svůj seznam napíšu. Ale radši bych ho vytesala do kamene, abych věděla, že s záplavou času zanikne. Doufám, že ten kámen bude moje mysl...

Krádež...

20. ledna 2010 v 20:57 | Anetka:-) |  Moje řeči

Bylo by sprosté,


kdybych nenavázala na -Článek BAu-, který mě velmi zaujal svým tématem, kvůli kterému se citím provinilá.

Zkrátka je pravda, že mladší slečny (řadím se tam se sklopenou hlavou také) kopírují z Deviantartu obrázky a vkládají si je na blog. Bohužel bez odkazu na majitele. Po uvážení mi došlo, že je to porušování autorských práv že?...

Mrzí mě, že to nikoho nenapadlo dříve, než BAuu. Je také pravda, že vlastní obrázky by měly opravdu větší váhu. No prostě souhlasím naprosto ve všem s BAu.

Trubka, trubička jsem, takže hodlám své činy napravit. Doporučila bych to i všem, kteří tuto hanebnost se mnou sdílí. Přidejme se a smažme to, co nepatří nám.

Je to krádež...

Články? Chce to změnu...

20. ledna 2010 v 20:47 | Anetka:-) |  Moje řeči

Píšu...


a jsem nadšená, že jsem si našla čas i na tuhle moji oblíbenou činnost. :)

Skvělé zimní probuzení..

15. ledna 2010 v 10:43 | Anetka:-) |  Moje řeči
Těším se, až přijdu domů... Něco sem napíšu, něco dlouhýho :)... Dneska mě chytla psavá :)