Groteskní situace...

15. února 2011 v 0:05 | ANet |  Moje řeči
Pravidlo č.1: Nikdy, ale opravdu nikdy se nepřejídejte před tím, než co jdete do posilovny. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se to opravdu nevyplácí. Sem tam vám "to" ujede a to, že se z toho těší půlka posilovny je jeden příjemnější fakt. Ale to, že se nemůžete nadechnout - je věc druhá...

Nepsala jsem článek asi trilión let - možná někde za dinosaurů by se nějaký našel (kvality ovšem ucházející). Marné pokusy o výlevy mé teenagerské fantazie se poněkud zvrtly v emocionální proslov malého děvčete chtícího barbie ve výloze a obhajující své náraky na to, proč ji nutně potřebuje. Prostě a jednoduše si představte 16-ti letou slečnu stát před hračkářstvím a plačíc své matce do sukně- spíše už do výstřihu- dožadující se Barbie ve výloze. Nepěkný pohled a v dnešní době poněkud nereálný.
Po dvou hodinách spánku a následného úlevného vzbuzení je mi už od žaludku lépe. Ovšem v posilovně jsem své křeče do břicha, při kterých jsem pokaždé musela slézt z rotopedu, vysvětlovala nevědoucím mužům jako žesnké problémy. Ale chudáci chlapi, kterří si odteď myslí, že se při měsíčním cyklu neuvolňuje jen krev z přední části, ale i jakésy hnací plyny z části zadní.
To by mě zajímalo, jak si to ti muži v té hlavě srovnají...  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BAuu BAuu | Web | 15. února 2011 v 9:40 | Reagovat

no páni, jsi zpátky! už jsem si skoro myslela, že nenapíšeš nic. :)) ale je dobře, že jsem se spletla. :P
tak posilovna jo? to já se dokopala akorát k chození na zumbu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama