Laye

Chceš design?

20. dubna 2009 v 20:33 | Anetka:-)
Ahojky. Chceš design na blog nebo něco podobného? Ráda vytvořím. Dělám layouty, záhlaví, blendy... Cosi budete přát. Jen napište toto:

Poznávací barva

19. dubna 2009 v 11:25 | Anetka:-)
Juchuchů. Konečně po dlouhých třech hodinách se mi povedlo nastavit tento design ... Vlastně ten rámoeček kolem stránky vznikl úplně náhodou ... A nastavení se tady bude hodně lišit od normálu ... Tak tady je... Mimochodem je to layout Hayley Williams (Paramore)

Avril Lavigne Layout

17. dubna 2009 v 12:42 | Anetka:-)
Takže tady je zas layout - tentokrát s Avril. Jsou tu dvě možnosti. Tak se koukněte. Papa ... Pak zase napište jak se líbí... První je s nádechem do zelena...

Made By Colours

8. dubna 2009 v 23:21 | Anetka:-)
Dneska jsem nějaká tvořivá, takže přidávám další Lay. Tentokrát má název 'Made By Colours'. Říkala jsem si, že když dělám samý tmavý, tak by nebylo na škodu, udělat taky něco veselýho :) Tak tady to je. Dávám tentokrát 2 náhledy, protože tady mám dokonce i zápatí :). Tak doufám že se bude líbit.

Paramore hýbe světem. Hlavně mnou

8. dubna 2009 v 21:13 | Anetka:-)
Tak jsem zase kouzlila a vykouzlila stránku s Paramore. Takže doufám, že se vám to bude líbit. Papa

Tak zase napište, jak se vám líbí tentokráte :)

Be Safe Rabbit

8. dubna 2009 v 20:38 | Anetka:-)
Áa. Tak jsem dokončila Be safe králíčka. Ten králík je fakt super :). Tak se koukněte a když budete chtít stahovat, koukněte se na článek 'jak stahovat'

Jak stahovat layouty

7. dubna 2009 v 14:55 | Anetka:-)
Takže dělám to tak, že vždycky vyfotím obrazovku s layem a přidám vám k tomu náhled s odkazem na obrázek. Natsvaení stránky a to - kam máte patřičný obrázek uložit, bude vždycky pod náhledem.
A teď - jak ten lay dostanete? Napíšete mi na mail a já vám obrázek pošlu. Můj mail najdete v rubrice "O mně" . Obratem vám obrázek pošlu a vy, jakožto uživatelé mého designu si mě dáte do Přátel a napíšete tam "Můj layout" ano? Do mailu mi ještě napište, jaká stránka tento design bude využívat. :)
Tak a tady už můj mail - qviky@seznam.cz

Nějaké dotazy? Kdyžtak komenty. Pa Anet

Alone

7. dubna 2009 v 14:49 | Anetka:-)
Ahoj. Takže tady přidávám další lay. Tentokrát jsem obrázky našla na daviantartu od jednoho šikovnýho fotografa. :) Jestli si budete chtít tento lay vzít, prosím koukněte se do článku v této rubrice "Jak stahovat"

Záhlaví

9. srpna 2008 v 22:44 | Anetka:-)
Tentokrát se mi povedlo záhlaví, lay už jsem z toho nechtěla dělat, jelikož se mi líbí tak, jak je...

Vampire...

9. srpna 2008 v 19:06 | Anetka:-)
Takže... Tady jsem vytvořila jeden layout s názvem Vampire, tento název jsem zvolila, jelikož mi ta dívka na obrázku připadá taková Tajemná ...
 
 

Reklama